Telefonu aparāti

Piedāvājam Jums izvēlēties un iegādāties kvalitatīvus Cisco, Linksys, Siemens VoIP telefonus un adapterus. Dotās iekārtas no citām ražotāju iekārtām atšķiras ar kvalitāti, iespējām, lietošanas ērtumu un ergonomiku.

Padoms. Kādu iekārtu labāk izvēlēties?

Jums ir nepieciešams VoIP telefons, ja:

  • Ja Jūs vēlaties pilnībā izmantot iespējas un priekšrocības ko Jums piedāva VoIP telefonija;
  • Ja Jums vēl nav telefona aparāta, iesakām Jums iegādāties VoIP aparātu.

Jums ir nepieciešams VoIP adapters, ja:

  • Ja Jūs vēlaties izmantot esošo analago telefonu;
  • Ja Jūs vēlaties pieslēgt faksu pie VoIP telefonija līnijas.

Telefona aparāti

Tehniskā specifikācija & cena

Linksys SPA 921  

Linksys SPA 921 ir 1 līnijas VOIP telefons, kas paredzēts, lai nodrošinātu augstas kvalitātes sakarus, izmantojot pilnu funkcionalitāti VoIP-telefonijā. Specifikācija: speakerphone, caller ID, call hold, call waiting, call forwarding, conferencing, and more.
  Sazinieties ar mums, lai uzzinātu cenu
Cisco SPA 303  
Cisco SPA 303-G2 ir 3 līniju VOIP telefons, kas paredzēts, lai nodrošinātu augstas kvalitātes sakarus, izmantojot pilnu funkcionalitāti VoIP-telefonijā. Specifikācija: Dual switched Ethernet ports, speakerphone, caller ID, call hold, call waiting, call forwarding, conferencing, and more.
  Sazinieties ar mums, lai uzzinātu cenu
Cisco SPA502G  

Cisco SPA502G ir 1 līnijas VOIP telefons, kas paredzēts, lai nodrošinātu augstas kvalitātes sakarus. Telefonam ir iespējams pieslēgt papildus 32-pogu konsoli. Telefonam ir PoE barošana. Specifikācija: speakerphone, caller ID, call hold, call waiting, call forwarding, conferencing, and more
  Sazinieties ar mums, lai uzzinātu cenu
Siemens Gigaset A510 IP

Siemens Gigaset A510 IP ir 1 līnijas VOIP telefons ar bāzes staciju. Ērts lietošanā, HDSP tehnoloģija nodrošina izcilu sakaru kvalitāti. Telefons atbalsta brīvroku režīmu, nodrošina piekļuvi tiešsaistes informācijas pakalpojumiem (laika prognozei, RSS-lentes, uc). Ražots Vācijā.
Sazinieties ar mums, lai uzzinātu cenu

Visas cenas norādītas bez PVN

Analogie Adapteri

Tehniskā specifikācija & cena

Cisco SPA 122

VIOP Adapters : Cisco SPA122 ir paredzēts esošo analogo telefona vai faksa aparāta pieslēgšanai VOIP tīklam. VIOP Adapters ir ar 2 telefonu līnijām, ietver divus standarta telefona portus (rj11 standarts).
46,00 EUR

Visas cenas norādītas bez PVN